O NAS

Dowiedz się więcej!

Zapraszamy na wypoczynek do malowniczej miejscowości położonej nad Jeziorem Żywieckim, gdzie spędzą Państwo niezapomniane chwile w naszych domkach.

Do dyspozycji oddajemy dwupoziomowe, całoroczne, drewniane 6-osobowe domki i jeden dom całoroczny murowany z kominkiem, 7-osobowy. Domki Wodnik umiejscowione są w Zarzeczu nad Jeziorem Żywieckim.

Do użytku klientom oddajemy salon z kompletem wypoczynkowym, TV, grami planszowymi i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Nasi klienci mają dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Każdy domek jest dodatkowo wyposażony w meble ogrodowe i grill.

 
Adres

Zarzecze


ul. Nadbrzeżna 18,
34-325 Zarzecze


Jezioro Żywieckie — to zbiornik retencyjny na rzece Soła o długości ok. 6 km i powierzchni 100 ha. Przyciągnie z pewnością amatorów wędkarstwa, którzy będą mieli możliwość złowienia takich ryb jak: szczupak, płoć, leszcz, karp, sandacz. Jezioro latem pełne jest żaglówek i rowerków wodnych, a nad brzegiem znajdują się liczne ośrodki turystyczne.

Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, a pobliskie jezioro dostarczy również wiele atrakcji. To wspaniałe tereny wypoczynkowo-rekreacyjne i duża atrakcja zarówno Beskidu Małego, jak i Żywieckiego.

Serdecznie zapraszamy!